Ardıl tercüme , Bakırköy tercüme bürosu , İngilizce tercüme , Sky Tercüme. .

Tercüme - Vize - Yurt Dışı Eğitim

33 Views

Ardıl tercüme , Bakırköy tercüme bürosu , İngilizce tercüme , Sky Tercüme.

        

Ardıl Tercüme, Sky Tercüme’de

Ardıl tercüme, sözlü olması nedeniyle toplantılarda kullanılan, teknik ve gizli, resmi konuların konuşulduğu ve çevirisinin yapıldığı ayrı bir uzmanlık ve dikkat isteyen çeviri şeklidir. Tercümanın dinleme, konuşma ve telaffuz kabiliyetindeki sorunlar katılımcıların birbirini yanlış anlamasına neden olacağı için tercümanların eğitimli ve deneyimli olması gerekir.

Bakırköy tercüme bürosu, Sky Tercüme tarafından müşterilerinin her türlü tercüme ihtiyaçlarının giderilmesi amacıyla kurulmuş kendi bünyesindeki bir şubesidir. Farklı dillerde yazılı ve sözlü her türlü tercüme işlemleriniz kısa süre içersinde kusursuz olarak gerçekleştirilir.

İngilizce tercüme, 840 milyondan fazla insanın kullandığı bir dil olan İngilizce ile çok fazla iş yapıldığı ya da özel hayat yaşanıldığı düşünülürse en çok ihtiyaç duyulan tercüme şeklidir. Tercümanlar yazılı olarak sunulan evrakları çeviri işlemini gerçekleştirirken özel hayata dahil olmazlar. Her türlü işlem gizlilik içerisinde yapılır.

Sky Tercüme, kendine has kuraları ve ilkeleri doğrultusunda müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflerken; yaptığı tüm işlemlerde gizlilik esasını merkeze alarak faaliyet gösterir.