İşte en sınırlı sayıdaki Galaxy Notice eight! . .

Çok okunan Sektörel Haberler

33 Views

        

İşte en sınırlı sayıdaki Galaxy Notice eight! .

Samsung, Galaxy Note 8 akıllı telefonu için oldukça sınırlı sayıdaki yeni bir varyasyonunu duyurmuş durumda. İşte Samsung ve 99AVANT iş birliğinde üretilen bu özel sürümün detayları.

Sadece 99 adet üretilen Samsung Galaxy Notice eight x 99AVANT!

Yaz aylarında ilk kez duyurulan Word eight için bu yıl bitmeden özel bir sürüm geliyor. Önümüzdeki birkaç hafta içerisinde satışa sunulacağı ifade edilen ürün, yaratıcı sanat markası 99AVANT ile yapılan iş birliği ile hazırlanmış.

Galaxy Note 8

Şirket özellikle de sadece 99 parça ile sınırlı olarak üretilen yüksek kalitedeki eserleri ile biliniyor. Her bir sanat eseri özel sekiz haneli bir AVA koduna sahip. Bu kod eserin orijinalliği anlamına geliyor. 99AVANT sisteminde saklanan satın alma verileri sayesinde her bir eserin gerçek olup olmadığı teyit edilebilmekte.

99AVANT yine ekolünü bozmayarak Galaxy Word eight üretimini de 99 adet ile sınırlı tutmuş. Her bir cihazda AVA kodu ve sanatçının bir imzasına yer veriliyor. Eser ise telefonda değil beraber gelen kılıf üzerinde yer alıyor. Bu özel kılıf ve sanat eseri baskısının yanı sıra, telefonlarda bu eserle uyumlu tema, ikon ve daha fazlası gibi kişiselleştirme seçenekleri de sunuluyor.

Galaxy Note 8

Bu ürünü almak isteyenlere kötü bir haberimiz var. Sınırlı sayıdaki Galaxy Word eight serisi sadece Güney Kore’de satışa sunulacak. Fiyat etiketinin ise yaklaşık 1,754 dolar olduğunu belirtelim. Neyse ki standart modelden farklı bir özellik ise bulunmuyor.

:: 99AVANT iş birliği ile üretilen Note 8 modeli hakkında ne düşünüyorsunuz?